Bulut dönüşümünüzü Egebimtes’le başlatın.

İşinizi büyütmek, maliyetlerinizi düşürmek ve BT alanında karşılaştığınız zorlukları aşmak için bulut bilişimin gücüne inanıyorsunuz. Ancak buluta geçiş için hangi noktadan başlayacağınızı bilemiyorsanız, size sunduğumuz bu fırsatı değerlendirin. Bulut dönüşümünüzü Egebimtes’le başlatın. Buluta geçiş analizi, planlama, tasarım, test ve hayata geçirme adımlarından oluşan toplam proje sürecinizin 3 adam/gününü biz karşılıyoruz.

Maliyetleri azaltmak ve kaynakları etkili kullanmak istiyorsanız Microsoft Azure bulut bilgi işlemden en iyi faydayı sağlayabilmeniz için size yardımcı olur. Microsoft Azure ile tüm BT alt yapınızı iş yükü ağırlıklarına bakmaksızın tek bir platform üzerinde çalıştırabilirsiniz. Aynı zamanda Microsoft veri merkezleri, özel veri merkezleri veya barındırma hizmetleri gibi heterojen ortamlar arasında tutarlılık sağlayabilirsiniz. Microsoft Azure’un esnek geliştirme ortamı System Center 2012 R2 ile birlikte sanal makinelerinizin veri merkezinde, işletmede ve bulutta yönetimini kolaylaştırır.

İşletmem için açık bulut mu, özel bulut mu, yoksa hibrit bulut mu daha uygun sorusunun yanıtını yapacağımız analizler neticesinde birlikte bulalım. İş sürekliliği, sanallaştırma, felaket kurtarma ortamınızı Microsoft Azure Platformu üzerinde konumlandıralım. Hemen arayın, buluta geçiş analizi, planlama ve tasarım çalışmanızı başlatalım. Ücretsiz 3 adam/gününüz 31 Aralık 2015’e kadar verdiğimiz proje teklifleri için geçerlidir.

Bulut dönüşümünüzü Egebimtes’le başlatmak ve 3 adam/gününüzü aktif hale getirmek için yandaki formu doldurabilir veya bize 0232 489 00 60’tan ve satis@egebimtes.com.tr’den ulaşabilirsiniz.