Hoşgeldin Skype for Business

Microsoft Skype for Business’i Office 2013’ün Nisan ayı güncellemesi kapsamında kullanıma açtıklarını duyurdu. Buna ek olarak Skype for Business Online, dünya genelindeki tüm Office 365 kullanıcılarının kullanımına açılıyor ve Mayıs sonunda tüm Office 365 kullanıcıların Skype for Business Online sürümüne geçeceği öngörülüyor.

Microsoft Türkiye İş Ortakları Ağı üzerinde yapılan açıklamaya göre yeni Skype for Business birkaç hafta içerisinde hali hazırdaki Office 365 kapsamında Lync Online kullanıcılarının karşısına çıkıyor olacak.

Skype for Business’a hazır olmak için biraz daha zamana ihtiyacı olan kullanıcılar için, hesap yöneticilerine Skype for Business’tan geleneksel Lync kullanıcı arayüzüne geçme hakkını sağlanıyor.

Skype for Business, 300 milyondan fazla kişinin her ay arkadaşları ya da ailesi ile kullandığı tanıdık Skype deneyimi baz alınarak geliştirildi. Tamamen Office uygulamaları ile entegre çalışıyor, anlık ileti, sesli ya da görüntülü aramalar ve çevrimiçi toplantılar Office deneyiminin entegre bir parçası. Ve Skype for Business ile Skype ağındaki herhangi bir kişiyi arayabilir ve iletişim kurabilirsiniz – şirket içi veya dışında olursa olsun. Skype for Business hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilir veya yandaki iletişim formunu doldurarak bizimle doğrudan temasa geçebilirsiniz.