MAS Üretim Yönetim Sistemi

MAS Üretim Yönetim Sistemi üretim parametrelerini gerçek zamanlı takip etmek üzerine kurulu, Egebimtes tarafından geliştirilmiş bir üretim yönetimi ve otomasyon sistemidir. Sistemin en radikal özelliği operatör müdahalesi olmadan, gerçek zamanlı ve manipüle edilmemiş veriler ile çalışması, üretim sahasına görsel paneller konumlandırmasıdır.

MAS üretim yönetimi ve otomasyon sistemi ile her türlü MRP/ERP sistemi ile çift taraflı entegrasyon kurulabilir. ERP sistem verileri MAS üzerinden üretim sahasına, üretimden toplanan veriler ERP sistemine iletilir. Üretimden gerçek zamanlı veri toplama ve üretim takip çözümümüz MAS ile işletmenizde verimliliğinizi artırırken maliyetlerinizi düşürürsünüz.

Etkin bir üretim yönetimi ve otomasyon sağladığınızda proaktif bir çalışma kültürü kazanır, şeffaf, katılımcı ve ölçülebilir bir üretim süreci elde edersiniz. Sahadan gerçek zamanlı ve otomatik olarak topladığınız güvenilir verileri bilgiye çevirerek, her seviyede kullanıma sunar, aksiyon üretir, plan yapar, karar destek sistemlerinizde kullanabilirsiniz. TEEP, OEE, MTBF, MTBR ve verimliliğinizi gerçek zamanlı ve hedef odaklı takip edersiniz.

Plastik, otomotiv, metal ve gıda sektörlerinde 55 firma ve 1,500 üzerinde makinada çalışan Donanım-ERP bağımsız ürünümüz MAS Üretim Yönetimi Sistemi ile kısa sürede başarılı ve etkin projeler gerçekleştirebilirsiniz.

MAS Üretim Yönetimi Sistemi ile ilgili detaylı bilgi için: http://mas.egebimtes.com.tr/