Microsoft Office 365 Çözümleri

Microsoft Office 365, şirketler için e-posta, ortak döküman yönetimi, tanıtıcı web sitesi, anlık mesajlaşma, web konferansı ve Office Web uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint) çözümleri içeren çevrimiçi işyönetimi hizmetleridir.

Microsoft Office 365 çözümleri ile sunucu, donanım ve yazılım maliyetleri olmadan, şirketinizdeki kullanıcı sayısı kadar ödeme yaparak Microsoft Exchange, Microsoft Skpe for Business, Share Point ve Office Web Apps hizmetlerini alabilirsiniz. Microsoft Office 365 çözümleri masaüstünden web’e kadar her yerde çalışabilmeniz için gerekli araçları sağlar.

İşletmeniz için Office 365’i Deneyin!

Office 365 ile işletmenizin epostalarını, dökümanlarını ve office programlarınız internete taşıyın.
Çevirimiçi ekibiniz ile aynı anda çalışmanın keyfini sürün.
  • Microsoft Online E-posta Sistemi
  • Office Programları
  • Şirket İçi Yazışma

Bugün Ücretsiz Deneyin!

Ücretsiz 1 ay Office 365 Denemesi ile işletmenizi bugün internete taşıyın. Veri güvenliğinin ve yedeklemenin rahatlığını yaşayın.

Microsoft Office 365 Çözümlerinin Faydaları

  • Herkesle, her yerde, her cihazla çalışma: Microsoft Office 365 çözümleri ile cihazlardan bağımsız olarak çalışabilmenin yanısıra, her cihazda benzer arayüzlerle çalışma imkânı ile kesinti olmadan mobil ve sabit her yerde çalışılabilir. Office 365 kendini sürekli güncel tuttuğundan, her zaman Word, Excel, PowerPoint ve daha birçok uygulamanın en son özelliklerine sahip olursunuz. Siz hazır olduğunuzda Office 365 de hazırdır. Çevrimiçi veya çevrimdışı, bilgisayarınızda, tabletinizde veya telefonunuzda çalışıyor olabilirsiniz; Office 365 hepsini kapsar.
  • Tanıdık ofis uygulamalarının daha güçlü versiyonu ve bulut depolama: Bilgisayarda çalışan ofis uygulamalarının gelişmiş versiyonları ile daha verimli çalışabilir ve bulut depolama sayesinde veri kaybı riski olmadan çalışmaya devam edebilirsiniz. E-posta ve anlık iletiden sosyal ağlara ve görüntülü konferansa kadar bir dizi iletişim aracından yararlanarak müşteriler ve iş arkadaşlarınızla daha iyi bağlantı kurarsınız.
  • Üretkenlik artışı, bilgi teknolojileri konusunda rahatlık: Verimsiz süreçler yerine en gelişmis e-posta, ofis ve video konferans uygulamalarını kullanarak daha hızlı hareket ve adaptasyon yeteneği kazanırsınız. Sunucu, kurulum, bakım ve onarım gibi gereksinimler olmadığı için bilgi teknolojileri yönetimi konusunda büyük kolaylığa sahip olursunuz. Düşük ön maliyetleri ve gerektiğinde kullanıcı ve hizmet ekleyebilme esnekliğiyle, Microsoft Office 365 çözümleri başarıya ulaşmak için ihtiyacınız olan yatırım getirisini sağlar. Tüm hizmetlerinizi yönetmek için kullanımı kolay yönetim merkezine her yerden erişebilirsiniz. Bir diğer deyişle Office 365, sizin bilgi teknolojileri işlemlerinizle de ilgilenir böylece hizmetleriniz her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır ve güncel kalır.
  • Ekiplerle birlikte çalışmak için yeni fırsatlar: Microsoft Office 365 çözümleri ile yaratılan internet, intranet siteleri ve ortak alanlar ile aynı dosyalar üzerinde farklı kişilerin farklı lokasyonlardan çalışabilmek mümkündür. Office uygulamaları, üstelik her zaman en son sürümleriyle PC/Mac bilgisayarınızdan ya da iOS, Android veya Windows cihazlarınızdan belgeleri oluşturmanıza, düzenlemenize ve herkesle gerçek zamanlı olarak paylaşmanıza olanak tanır. Kullanıcı başına 1 TB depolama alanıyla, tüm dosyalarınız için bol bol yeriniz olur. Bunlara ek olarak, dosyalarınız çevrimiçi depolandığından, nerede çalışıyor olursanız olun, gereken zamanda şirketinizin içindeki ve dışındaki kişilerle de kolaylıkla paylaşabilirsiniz.