Microsoft Sanallaştırma Çözümleri

Sanallaştırma, en zorlu iş yükleri için daha etkin ve sürekli kullanılabilirliğe sahip yeni nesil veri merkezlerini kurmayı mümkün kılmıştır. Microsoft sanallaştırma çözümleri sadece sunucu donanımlarını birleştirme gibi temel sanallaştırma işlevlerinin de ötesinde, özel ve hibrit bulut için kapsamlı platformlar oluşturmak üzere kullanılabilir. Bu da kuruluşunuzun maliyet tasarrufu yapmasına ve operasyonel işlemlerde üretkenliğini arttırmasına olanak sağlar.

Amacınız ister iş yüklerini sanallaştırmak; ister özel bulut oluşturmak; ister genel bulut aracılığıyla hizmetlerinizi ölçeklendirmek veya bu üçünün birleşimi olsun; Microsoft’un sanallaştırma çözümleri size yardımcı olur. Windows Server ve System Center ile oluşturulan bu sanallaştırma ve yönetim çözümleri, kaynakları daha iyi yönetmenize ve bilgi teknolojilerini hizmet olarak sunmanıza imkan verir. Microsoft Sanallaştırma çözümleri ile bilgi teknolojileri etkinliğinizi ve esnekliğinizi arttırabilirsiniz. Windows Server ile birlikte gelen ve Hyper-V üzerine inşa edilmiş Microsoft sanallaştırma çözümleri daha fazla iş yükünü daha az sunucuda konsolide ederek maliyetlerinizi aşağıya çekmenize yardımcı olur. Microsoft sanallaştırma çözümleriyle gerek şirket içi, gerekse bulut ortamında hedeflediğiniz bilgi teknolojilerinin çevikliğini ve esnekliğini artırın.

Microsoft Sanallaştırma Çözümlerinin Avantajları:

  • Windows Server üzerine konumlandırılmış Hyper-V ile zaten bildiğiniz platformu kullanarak maliyetlerde

tasarrufı ve operasyon etkinliği sağlayın

  • Fiziksel, sanal ve bulut ortamlarınız için tek bir konsol ekranıyla entegre yönetim araçlarını kullanın
  • Sınırsız veri merkezi sanallaştırması ve işlemci başına lisanslanan yönetim ürünleri ile daha ekonomik bir sistemden yararlanın

 

İlgili ürünler Hyper-V

System Center 2012 R2

Windows Server 2012 R2

İlgili çözümler Hibrit bulut, Sanallaştırma ve özel bulut