Microsoft Sistem Yönetim Çözümleri

Microsoft sistem yönetim çözümleri, bilgi teknolojileri departmanızın başlıca ihtiyaç duyduğu yazılım güncelleme, sürüm yükseltme ve yaygınlaştırma, performans ve kullanılabilirliz izlemesi, veri depolama ve felaket kurtarma, BT raporlamasını içeren farklı çözümleri bir araya getirmektedir.

System Center ürün ailesi sorunsuz işleyen bir BT altyapısı sunmak için tamamen optimize edilmiş bütünleşik bir yönetim çözümüdür. Ayrıntılı altyapı yönetimiyle önemli iş yüklerinizin maliyetini ve performansını optimize etmenizi sağlar. Veri merkezinizi hesaplı ve öngörülebilir bir biçimde yönetmeniz için genişletilebilir otomasyon ve bütünleştirme olanaklarını beraberinde getirir.

Microsoft sistem yönetim çözümleri veri merkezi ve bulut ortamları için sınıfında en iyi yönetimi sunar. System Center ürün ailesi Microsoft iş yükleri için ilk elden performans ve kullanılabilirliği optimize etmenizi sağlar. Güçlü heterojen veri merkezi desteği; kapsamlı depolama ve ağ yönetimi, birden çok hiper yönetici desteği ve Linux desteğini içerir.

System Center ürün ailesi ile kapsamlı öngörü ve tanılama araçlarıyla sektörünüze yönelik önceden tahmin edilebilir uygulama Hizmet Seviye Anlaşmaları (SLA) sunun. Birbirine uygun ve tutarlı şablonlar kullanarak iş yüklerinizi daha hızlı ve sürekli olarak dengeleyin. Uygulama sahiplerine bulutlar arası birleştirilmiş bir self servis görünümü sağlayın.

Microsoft sistem yönetim çözümleri bulutun özellikleri ile System Center ürün ailesi özelliklerini sorunsuz bir şekilde bir araya getirmenizi sağlar. Uçtan uca bütün BT altyapınızın entegre bir görünüme sahip olmasına imkan verir. Operasyon ekipleriniz kolayca tüm Windows Server kaynaklarındaki günlük verileri toplar, depolar ve analiz edebilir. Yönetimi kolay felaket kurtarma ve bulut entegre yedekleme olanakları ile uygulamalarınızın her an korunmasını ve ihtiyaç halinde kurtarılmasını sağlar.

System Center ürün ailesi şu bileşenlerden oluşmaktadır.

  • Operations Manager
  • Configuration Manager
  • Virtual Machine Manager
  • Orchestrator
  • Data Protection Manager
  • Service Manager
  • App Controller
  • Uç Nokta Koruması

Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen ilgili Microsoft sitesini ziyaret ediniz.

https://www.microsoft.com/tr-tr/server-cloud/products/system-center-2012-r2/Components.aspx