Proje Yönetim Hizmetleri

Kurumunuzun Bilgi Teknolojilerini kullanarak dijital dönüşümünü gerçekleştirmesi ve kurum vizyonunu gerçekleştirmesi için uyguladığımız tüm süreçleri proje yönetim hizmetleri çatısı altında topluyoruz. İş-kritik projeleriniz ile ilgili özel proje danışmanlığı, tasarımı ve yönetimi konularında hizmet veriyoruz. Uzun yıllardır sektörde olmanın getirdiği bilgi birikimi ve proje yönetim hizmetleri sayesinde başarılı çözümlere imza atıyoruz. Bu özel proje yönetim çalışmaları, konularında uzmanlardan oluşan ekibimiz tarafından yürütülüyor. Proje yönetim hizmetleri sürecinde iki ana hususu temel alıyor ve uyguluyoruz.

İlk adımda birbirine bağlı görevlerde çalışan takım elemanlarının sorumluluk ve rollerini tanımlıyoruz. Tanımlanan her rolün sorumluluklarının yanında kalite hedefleri de belirliyoruz. İkinci adımda ise süreç modelini oluşturuyoruz. Bu süreç modeli, proje tamamlanıp, hayata geçirilene kadar gerçekleştirilen tüm faaliyetleri sırasıyla içiyor. Proje yönetim hizmetler kapsamında aşağıdaki faaliyetleri gerçekleştiriyoruz.

  • Vizyon/Kapsam Analizi
  • Planlama
  • Geliştirme
  • Test/Revizyon
  • Kullanıma Geçiş

Proje yöneticilerimiz, projenin hazırlık aşamasından, kullanıma geçiş aşamasına kadar proje içerisinde bulunarak, kaynak, zaman, risk, maliyet, kapsam ve entegrasyon yönetimini etkin bir biçimde kontrol eder. Ayrıca farklı ele alınması gereken proje tipleri için de, yapılacak işlerin kapsamına uygun farklı proje yönetim metodolojileri uyguluyoruz.

Bizim için başarılı bir proje;

  • Tüm iş süreçleri doğru ele alındığı
  • Planlanan zamanda, planlanan maliyetle teslim edilen
  • Gelecekteki ihtiyaçlara da uyum sağlayabilecek bir altyapıda kurulan
  • Projeyi teslim ettiğimiz firma içinde işi sahiplenen ve yürüten çalışanları yetiştirdiğimiz bir çalışmalar bütünüdür.

Teknoloji platform katmanından uygulama katmanına kadar uçtan uca proje yönetimini gerçekleştiriyor ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümün ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Sistemlerinizin en performanslı şekilde çalışmasını sağlayacak tüm teknolojik platformların analizi, tasarımı, geliştirilmesi, pilot çalışmaların yapılması ve hayata geçirilmesi ve yaygınlaştırılması adımlarını proje yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştiriyoruz.

Proje yönetim hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için 0232 489 0060 ‘dan bizimle irtibata geçebilirsiniz.